O nás

Sme dvaja. On a ona. Jin a jang. Celok, ktorý tvoria dve časti, odlišné, no zároveň sa vzájomne dopĺňajúce. Každá má v sebe aj zárodok tej druhej. Jeden z nás je racionálnejší, druhý emocionálnejší. A taká je aj naša práca, náš pohľad na svet a aj náš prístup k tým najrôznejším situáciám. Pracujeme spolu a to dáva našej tvorbe vyváženosť vlastností, ktoré nás charakterizujú.

Fotografovaniu sa venujeme niekoľko rokov, najskôr len na škole v rámci seminárov, potom so stále väčším záujmom sa zdokonaľovať a hľadať nové témy. Časom sme sa v tejto individuálne sa rozvíjajúcej záľube spojili aj ako partneri. Stále sa učíme, nechávame sa inšpirovať, zdokonaľujeme nielen svoje postupy, ale aj fototechniku.

Zo všetkých tém a oblastí, cez ktoré sme postupne prešli, vyskúšali, je nám najbližšia práca s ľuďmi – fotografovanie portrétov (v interiéry, aj exteriéry), pri rôznych príležitostiach (svadby, krstiny, oslavy) a keďže sme aj šťastní rodičia, máme blízko k foteniu detí, ale napríklad aj žien v očakávaní.

Nie sme profesionálni fotografi, ale k foteniu pristupujeme so svojim najlepším svedomím, s radosťou a láskou. Nech sa páči, vstúpte do našej galérie. Oceníme akékoľvek pripomienky. A koho by zaujímala naša fototechnika, nahliadnite do nášho fotoruksaku.

 

Comments are closed.